| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | TOYOTA |
| Model | 6AA-AYH30W |
| Body Color | PEARL |
| Body Type | Mini Van |
| Doors | 5 |
| Seats | 7 |
| Specifications | |
| Dimension (L×W×H) | 4.95m × 1.85m × 1.95m |
| Volume (m³) | 17.85 |
| Vehicle Weight | — kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$8 000 000
|
SALE $7 800 000
|
| Condition | Certified Used |
| Body | Minivan |
| Make | Toyota |
| Model | ALPHARD |
| Mileage | 78,115 KMmi |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | PEARL |
| Interior Color | Black |
| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | TOYOTA |
| Model | 6AA-AYH30W |
| Body Color | PEARL |
| Body Type | Mini Van |
| Doors | 5 |
| Seats | 7 |
| Specifications | |
| Dimension (L×W×H) | 4.95m × 1.85m × 1.95m |
| Volume (m³) | 17.85 |
| Vehicle Weight | — kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$8 000 000
|
SALE $7 800 000
|
| Condition | Certified Used |
| Body | Minivan |
| Make | Toyota |
| Model | ALPHARD |
| Mileage | 78,115 KMmi |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | PEARL |
| Interior Color | Black |
Listing statistics for: