| Vehicle Attribute | Details |
|---|---|
| Make | VOLKSWAGEN |
| Model | AACHYW |
| Body Color | BLUE |
| Body Type | Hatchback (5-door) |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 4 |
| Dimensions (L×W×H) | 3.63m × 1.65m × 1.52m |
| Volume (M³) | 9.09 |
| Vehicle Weight | 960 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1,320 kg (est.) |
| Max Loading Capacity | ~360 kg (est.) |
|
REGULAR
$2 900 000
|
SALE $2 834 000
|
SAVE $66 000
volkswagen UP 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Hatchback |
| Make | volkswagen |
| Model | UP |
| Mileage | 37,300kmmi |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | Blue |
| Interior Color | Multi-pattern |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$2 900 000
|
SALE $2 834 000
|
SAVE $66 000
| Condition | Certified Used |
| Body | Hatchback |
| Make | volkswagen |
| Model | UP |
| Mileage | 37,300kmmi |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | Blue |
| Interior Color | Multi-pattern |