| Category | Details |
|---|---|
| Make | TOYOTA |
| Model | 2RG-XZC605 |
| Body Color | WHITE |
| Body Type | Truck |
| Doors | 2 |
| Seats | 3 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.69m × 1.69m × 1.98m |
| Volume (m³) | 15.69 |
| Vehicle Weight | 2,330 kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | 2,000 kg |
|
REGULAR
$6 000 000
|
SALE $5 460 000
|
SAVE $540 000
Toyota TOYOACE TRUCK 2021
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | Toyota |
| Model | TOYOACE TRUCK |
| Mileage | 60,000 KMmi |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$6 000 000
|
SALE $5 460 000
|
SAVE $540 000
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | Toyota |
| Model | TOYOACE TRUCK |
| Mileage | 60,000 KMmi |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |