| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | SK82TN (Vanette Truck) |
| Body Color | White |
| Body Type | Truck |
| Number of Doors | 2 |
| Number of Seats | 3 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.34 m × 1.69 m × 1.90 m |
| Volume (m³) | 13.88 |
| Vehicle Weight | 1320–1340 kg |
| Gross Vehicle Weight | 2240 kg |
| Max Loading Capacity | 900 kg |
|
REGULAR
$5 400 600
|
SALE $4 940 000
|
SAVE $460 600
Nissan VANETTE TRUCK 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | Nissan |
| Model | VANETTE TRUCK |
| Mileage | 83,632kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Brown |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$5 400 600
|
SALE $4 940 000
|
SAVE $460 600
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | Nissan |
| Model | VANETTE TRUCK |
| Mileage | 83,632kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Brown |