| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | QASHQAI |
| Body Color | Gray |
| Body Type | SUV |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.37 m × 1.80 m × 1.59 m |
| Volume (m³) | 12.51 |
| Vehicle Weight | ~1450 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~1960 kg |
| Max Loading Capacity | ~510 kg |
|
REGULAR
$5 900 100
|
SALE $5 460 000
|
SAVE $440 100
Nissan QASHQAI 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | Nissan |
| Model | QASHQAI |
| Mileage | 78,880kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | Gray |
| Interior Color | Grey |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$5 900 100
|
SALE $5 460 000
|
SAVE $440 100
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | Nissan |
| Model | QASHQAI |
| Mileage | 78,880kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | Gray |
| Interior Color | Grey |