| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | PATROL |
| Body Color | White |
| Body Type | SUV |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 7 |
| Dimensions (L×W×H) | 5.15 m × 1.88 m × 1.89 m |
| Volume (m³) | 18.3 |
| Vehicle Weight | 2355 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~3300 kg |
| Max Loading Capacity | ~945 kg |
|
REGULAR
$12 900 400
|
SALE $12 740 000
|
SAVE $160 400
Nissan PATROL 2024
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | Nissan |
| Model | PATROL |
| Mileage | 5,676kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2024 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$12 900 400
|
SALE $12 740 000
|
SAVE $160 400
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | Nissan |
| Model | PATROL |
| Mileage | 5,676kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2024 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |