| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | VR2E26 |
| Body Color | Brown |
| Body Type | Van |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.70 m × 1.70 m × 1.99 m |
| Volume (m³) | 15.83 |
| Vehicle Weight | 1770 kg |
| Gross Vehicle Weight | 3125 kg |
| Max Loading Capacity | 1250 kg |
|
REGULAR
$11 800 400
|
SALE $10 920 000
|
SAVE $880 400
Nissan NV350CARAVAN 2024
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Nissan |
| Model | NV350CARAVAN |
| Mileage | 2,346kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2024 |
| Exterior Color | BROWN |
| Interior Color | Light Grey |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$11 800 400
|
SALE $10 920 000
|
SAVE $880 400
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Nissan |
| Model | NV350CARAVAN |
| Mileage | 2,346kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2024 |
| Exterior Color | BROWN |
| Interior Color | Light Grey |