| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | LEXUS |
| Model | 3BA-VXFA50 |
| Body Type | Sedan |
| Body Color | Black |
| Doors | 4 |
| Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 5.23 m × 1.90 m × 1.45 m |
| Volume (M³) | 14.4 |
| Vehicle Weight | 2,230 kg |
| Gross Vehicle Weight | approx. 2,500 kg |
| Max Loading Capacity | approx. 270 kg |
|
REGULAR
$11 500 000
|
SALE $11 440 000
|
SAVE $60 000
Lexus LS 2021
| Condition | Certified Used |
| Body | Sedan |
| Make | Lexus |
| Model | LS |
| Mileage | 46,450kmmi |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | BLACK |
| Interior Color | Grey |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$11 500 000
|
SALE $11 440 000
|
SAVE $60 000
| Condition | Certified Used |
| Body | Sedan |
| Make | Lexus |
| Model | LS |
| Mileage | 46,450kmmi |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | BLACK |
| Interior Color | Grey |