| Category | Details |
|---|---|
| Make | BMW |
| Model | 7BA-82CH44 |
| Body Color | BLUE |
| Body Type | Sedan |
| Doors | 4 |
| Seats | 5 |
| Specifications | |
| Dimensions (L×W×H) | 4.99m × 1.90m × 1.47m |
| Volume (M³) | 13.93 |
| Vehicle Weight | 1,950 kg |
| Gross Vehicle Weight | 2,215 kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$23 700 300
|
SALE $23 140 000
|
SAVE $560 300
BMW M5
| Condition | Certified Used |
| Body | Sedan |
| Make | BMW |
| Model | M5 |
| Mileage | 14,950kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Exterior Color | Blue |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$23 700 300
|
SALE $23 140 000
|
SAVE $560 300
| Condition | Certified Used |
| Body | Sedan |
| Make | BMW |
| Model | M5 |
| Mileage | 14,950kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Exterior Color | Blue |
| Interior Color | Black |