| Category | Details |
|---|---|
| Make | BMW |
| Model | 7BA-82CH44 |
| Body Color | BLACK |
| Body Type | Sedan |
| Doors | 4 |
| Seats | 5 |
| Specifications | |
| Dimensions (L×W×H) | 4.99m × 1.91m × 1.48m |
| Volume (M³) | 14.02 |
| Vehicle Weight | 1,940 kg |
| Gross Vehicle Weight | 2,215 kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$17 900 100
|
SALE $17 680 000
|
SAVE $220 100
BMW 2021
| Condition | Certified Used |
| Body | Sedan |
| Make | BMW |
| Mileage | 44,900kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | BLACK |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$17 900 100
|
SALE $17 680 000
|
SAVE $220 100
| Condition | Certified Used |
| Body | Sedan |
| Make | BMW |
| Mileage | 44,900kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | BLACK |
| Interior Color | Black |