| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | BMW |
| Model | iX3 M Sport (ZAA-42DU44) |
| Body Color | White |
| Body Type | SUV |
| Doors | 5 |
| Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.74m × 1.89m × 1.67m |
| Cubic Volume (M³) | 14.96 |
| Vehicle Weight | 2,200 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~2,600 kg (estimated) |
| Max Loading Capacity | ~400 kg (estimated) |
|
REGULAR
$11 000 000
|
SALE $10 660 000
|
SAVE $340 000
BMW 2021
| Condition | Certified Used |
| Make | BMW |
| Mileage | 2,397kmmi |
| Fuel type | Electric |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Brown |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$11 000 000
|
SALE $10 660 000
|
SAVE $340 000
| Condition | Certified Used |
| Make | BMW |
| Mileage | 2,397kmmi |
| Fuel type | Electric |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Brown |