| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | QASHQAI |
| Body Color | Red |
| Body Type | SUV |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.37 m × 2.01 m × 1.72 m |
| Volume (m³) | 15.11 |
| Vehicle Weight | ~1450 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~1960 kg |
| Max Loading Capacity | ~510 kg |
|
REGULAR
$7 900 400
|
SALE $7 020 000
|
SAVE $880 400
Nissan QASHQAI 2022
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | Nissan |
| Model | QASHQAI |
| Mileage | 19,020kmmi |
| Fuel type | Hybrid |
| Year | 2022 |
| Exterior Color | RED |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$7 900 400
|
SALE $7 020 000
|
SAVE $880 400
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | Nissan |
| Model | QASHQAI |
| Mileage | 19,020kmmi |
| Fuel type | Hybrid |
| Year | 2022 |
| Exterior Color | RED |
| Interior Color | Black |