| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | KS4E26 |
| Body Color | Brown |
| Body Type | Wagon |
| Number of Doors | 4 |
| Number of Seats | 10 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.70 m × 1.70 m × 2.29 m |
| Volume (m³) | 18.18 |
| Vehicle Weight | 1990 kg |
| Gross Vehicle Weight | 2410 kg |
| Max Loading Capacity | 420 kg |
|
REGULAR
$7 700 500
|
SALE $7 540 000
|
SAVE $160 500
Nissan NV350CARAVAN WAGON 2021/1 2021
| Condition | Certified Used |
| Body | Wagon |
| Make | Nissan |
| Model | NV350CARAVAN WAGON 2021/1 |
| Mileage | 40,238kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | BROWN |
| Interior Color | Grey |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$7 700 500
|
SALE $7 540 000
|
SAVE $160 500
| Condition | Certified Used |
| Body | Wagon |
| Make | Nissan |
| Model | NV350CARAVAN WAGON 2021/1 |
| Mileage | 40,238kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | BROWN |
| Interior Color | Grey |