| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | CBA-KS2E26 |
| Body Color | Pearl |
| Body Type | Wagon |
| Number of Doors | 4 |
| Number of Seats | 10 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.69 m × 1.69 m × 1.99 m |
| Volume (m³) | 15.77 |
| Vehicle Weight | 1860 kg |
| Gross Vehicle Weight | 2410 kg |
| Max Loading Capacity | 550 kg |
|
REGULAR
$7 600 400
|
SALE $7 020 000
|
SAVE $580 400
Nissan NV350CARAVAN WAGON 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Wagon |
| Make | Nissan |
| Model | NV350CARAVAN WAGON |
| Mileage | 27,309kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Cream Leather |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$7 600 400
|
SALE $7 020 000
|
SAVE $580 400
| Condition | Certified Used |
| Body | Wagon |
| Make | Nissan |
| Model | NV350CARAVAN WAGON |
| Mileage | 27,309kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Cream Leather |