| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | DW4E26 |
| Body Color | Silver |
| Body Type | Van |
| Number of Doors | 4 |
| Number of Seats | 14 |
| Dimensions (L×W×H) | 5.23 m × 1.88 m × 2.28 m |
| Volume (m³) | 22.42 |
| Vehicle Weight | ~2080 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~3510 kg |
| Max Loading Capacity | ~1430 kg |
|
REGULAR
$7 900 400
|
SALE $7 280 000
|
SAVE $620 400
Nissan NV350CARAVAN MICROBUS 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Wagon |
| Make | Nissan |
| Model | NV350CARAVAN MICROBUS |
| Mileage | 105,058kmmi |
| Fuel type | Diesel |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | SILVER |
| Interior Color | Light Grey |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$7 900 400
|
SALE $7 280 000
|
SAVE $620 400
| Condition | Certified Used |
| Body | Wagon |
| Make | Nissan |
| Model | NV350CARAVAN MICROBUS |
| Mileage | 105,058kmmi |
| Fuel type | Diesel |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | SILVER |
| Interior Color | Light Grey |