| Category | Details |
|---|---|
| Make | HONDA |
| Model | RC1 (Odyssey 2.4 G EX) |
| Body Color | BLACK |
| Body Type | Mini Van |
| Number of Doors | 5 |
| Seating Capacity | 7 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.83 m × 1.82 m × 1.70 m |
| Interior Volume (M³) | 14.9 |
| Vehicle Weight | 1,740–1,800 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~2,200 kg (estimated) |
| Max Loading Capacity | ~400–460 kg (estimated) |
|
REGULAR
$6 000 000
|
SALE $5 460 000
|
SAVE $540 000
Honda ODYSSEY 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Mini van |
| Make | Honda |
| Model | ODYSSEY |
| Mileage | 49,822 KMmi |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | BLACK |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$6 000 000
|
SALE $5 460 000
|
SAVE $540 000
| Condition | Certified Used |
| Body | Mini van |
| Make | Honda |
| Model | ODYSSEY |
| Mileage | 49,822 KMmi |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | BLACK |
| Interior Color | Black |