| Attribute | Value |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | DBF-VY12 |
| Body Color | White |
| Body Type | Van |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.40m × 1.70m × 1.50m |
| Volume (m³) | 11.17 |
| Vehicle Weight | 1,140 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1,715 kg |
| Max Loading Capacity | 450 kg |
|
REGULAR
$2 800 500
|
SALE $2 340 000
|
SAVE $460 500
Nissan NV150 2021
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Nissan |
| Model | NV150 |
| Mileage | 40,419kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Grey |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$2 800 500
|
SALE $2 340 000
|
SAVE $460 500
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Nissan |
| Model | NV150 |
| Mileage | 40,419kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Grey |