| Attribute | Value |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | DBF-VZNY12 |
| Body Color | White |
| Body Type | Van |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.40m × 1.70m × 1.55m |
| Volume (m³) | 11.51 |
| Vehicle Weight | 1,270 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1,780 kg |
| Max Loading Capacity | 400–450 kg |
|
REGULAR
$2 900 400
|
SALE $2 340 000
|
SAVE $560 400
Nissan NV150 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Nissan |
| Model | NV150 |
| Mileage | 20,141kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$2 900 400
|
SALE $2 340 000
|
SAVE $560 400
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Nissan |
| Model | NV150 |
| Mileage | 20,141kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |