| Detail | Specification |
|---|---|
| Make | ISUZU |
| Model | 2RG-NKR88A |
| Body Color | WHITE |
| Body Type | Truck |
| Doors | 2 |
| Seats | 3 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.68 m × 1.69 m × 1.97 m |
| Volume (M³) | 15.58 |
| Vehicle Weight | 4,465 kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$8 300 000
|
SALE $8 190 000
|
SAVE $110 000
ISUZU ELF TRUCK 2023
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | ISUZU |
| Model | ELF TRUCK |
| Mileage | 21,217kmmi |
| Year | 2023 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Grey |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$8 300 000
|
SALE $8 190 000
|
SAVE $110 000
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | ISUZU |
| Model | ELF TRUCK |
| Mileage | 21,217kmmi |
| Year | 2023 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Grey |