| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | Nissan |
| Model | Caravan E24 (VYGE24) |
| Body Color | Pearl |
| Body Type | Van |
| Doors | 5 |
| Seats | 2 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.69m × 1.69m × 1.99m |
| Cubic Volume (M³) | 15.77 |
| Vehicle Weight | ~1,580 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~2,800–3,000 kg (estimated) |
| Max Loading Capacity | ~1,200–1,400 kg (estimated) |
|
REGULAR
$10 600 200
|
SALE $10 140 000
|
SAVE $460 200
Nissan Van 2023
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Nissan |
| Model | Van |
| Mileage | 13kmmi |
| Engine | 2,400cc |
| Year | 2023 |
| Exterior Color | PEARL |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$10 600 200
|
SALE $10 140 000
|
SAVE $460 200
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Nissan |
| Model | Van |
| Mileage | 13kmmi |
| Engine | 2,400cc |
| Year | 2023 |
| Exterior Color | PEARL |
| Interior Color | Black |