| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | Nissan |
| Model | NV350 Caravan (LDF-CARAVAN) |
| Body Color | Gray |
| Body Type | Mini Van |
| Doors | 5 |
| Seats | 3 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.69m × 1.69m × 1.99m |
| Cubic Volume (M³) | 15.77 |
| Vehicle Weight | ~1,710–1,800 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~3,125 kg |
| Max Loading Capacity | ~1,250–1,400 kg |
|
REGULAR
$5 700 600
|
SALE $5 200 000
|
SAVE $500 600
Nissan Caravan 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Minivan |
| Make | Nissan |
| Model | Caravan |
| Mileage | 47,673kmmi |
| Fuel type | Diesel |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | Gray |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$5 700 600
|
SALE $5 200 000
|
SAVE $500 600
| Condition | Certified Used |
| Body | Minivan |
| Make | Nissan |
| Model | Caravan |
| Mileage | 47,673kmmi |
| Fuel type | Diesel |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | Gray |
| Interior Color | Black |