| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | Nissan |
| Model | Atlas (2RG-AKR69E) |
| Body Color | White |
| Body Type | Truck (Double Cab) |
| Doors | 4 |
| Seats | 6 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.69m × 1.69m × 1.98m |
| Cubic Volume (M³) | 15.69 |
| Vehicle Weight | ~2,100–2,200 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~5,000 kg |
| Max Loading Capacity | ~2,800–3,000 kg |
|
REGULAR
$5 800 300
|
SALE $5 720 000
|
SAVE $80 300
Nissan ATLAS 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | Nissan |
| Model | ATLAS |
| Mileage | 58,545kmmi |
| Fuel type | Diesel |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$5 800 300
|
SALE $5 720 000
|
SAVE $80 300
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | Nissan |
| Model | ATLAS |
| Mileage | 58,545kmmi |
| Fuel type | Diesel |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |