| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | Nissan |
| Model | Atlas (2RG-AKR69E) |
| Body Color | White |
| Body Type | Truck |
| Doors | 2 |
| Seats | 3 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.95m × 1.90m × 2.82m |
| Cubic Volume (M³) | 26.52 |
| Vehicle Weight | ~2,050–2,200 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~5,000 kg |
| Max Loading Capacity | ~2,800–3,000 kg |
|
REGULAR
$9 000 000
|
SALE $8 840 000
|
SAVE $160 000
Nissan ATLAS 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | Nissan |
| Model | ATLAS |
| Mileage | 19,500kmmi |
| Fuel type | Diesel |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Gray |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$9 000 000
|
SALE $8 840 000
|
SAVE $160 000
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | Nissan |
| Model | ATLAS |
| Mileage | 19,500kmmi |
| Fuel type | Diesel |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Gray |