| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | Nissan |
| Model | Atlas (CBF-SQ2F24) |
| Body Color | White |
| Body Type | Truck (Flatbed/Double Cab) |
| Doors | 2 |
| Seats | 3 |
| Dimensions (L×W×H) | 5.20m × 1.75m × 2.88m |
| Cubic Volume (M³) | 26.2 |
| Vehicle Weight | ~1,630 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~2,980 kg (estimated) |
| Max Loading Capacity | ~1,500 kg |
|
REGULAR
$5 700 600
|
SALE $5 460 000
|
SAVE $240 600
Nissan 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | Nissan |
| Mileage | 22,700kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$5 700 600
|
SALE $5 460 000
|
SAVE $240 600
| Condition | Certified Used |
| Body | Truck |
| Make | Nissan |
| Mileage | 22,700kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |