| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | Nissan |
| Model | AD Van VY12 |
| Body Color | Gray |
| Body Type | Van |
| Doors | 5 |
| Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.40m × 1.70m × 1.50m |
| Cubic Volume (M³) | 11.17 |
| Vehicle Weight | 1,140 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1,715 kg |
| Max Loading Capacity | 450–575 kg (varies by trim) |
|
REGULAR
$2 800 100
|
SALE $2 340 000
|
SAVE $460 100
Nissan 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Nissan |
| Mileage | 53,268kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | Gray |
| Interior Color | Grey |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$2 800 100
|
SALE $2 340 000
|
SAVE $460 100
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Nissan |
| Mileage | 53,268kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | Gray |
| Interior Color | Grey |