| Category | Details |
|---|---|
| Make | TOYOTA |
| Model | 5BF-S413M |
| Body Color | OTHER |
| Body Type | Van |
| Doors | 5 |
| Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.06m × 1.66m × 2.18m |
| Volume (m³) | 14.69 |
| Vehicle Weight | 1,490 kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | 450 kg |
|
REGULAR
$7 000 000
|
SALE $6 760 000
|
SAVE $240 000
Toyota TOWNACE VAN 2021
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Toyota |
| Model | TOWNACE VAN |
| Mileage | 32,510 KMmi |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | BLUE(L) |
| Interior Color | Black |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$7 000 000
|
SALE $6 760 000
|
SAVE $240 000
| Condition | Certified Used |
| Body | Van |
| Make | Toyota |
| Model | TOWNACE VAN |
| Mileage | 32,510 KMmi |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | BLUE(L) |
| Interior Color | Black |