| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | LEXUS |
| Model | 3BA-VJA310W |
| Body Type | SUV |
| Body Color | Pearl |
| Doors | 5 |
| Seats | 7 |
| Dimensions (L×W×H) | 5.10 m × 1.99 m × 1.89 m |
| Volume (M³) | 19.13 |
| Vehicle Weight | 2,550 kg |
| Gross Vehicle Weight | approx. 2,950 kg |
| Max Loading Capacity | approx. 400 kg |
|
REGULAR
$24 100 000
|
SALE $23 972 000
|
SAVE $128 000
Lexus LX 2023
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | Lexus |
| Model | LX |
| Mileage | 22,600kmmi |
| Year | 2023 |
| Exterior Color | PEARL |
| Interior Color | Black Leather |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$24 100 000
|
SALE $23 972 000
|
SAVE $128 000
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | Lexus |
| Model | LX |
| Mileage | 22,600kmmi |
| Year | 2023 |
| Exterior Color | PEARL |
| Interior Color | Black Leather |