| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | LEXUS |
| Model | 5AA-TAWH15W |
| Body Type | Mini Van |
| Body Color | Pearl |
| Doors | 5 |
| Seats | 6 |
| Dimensions (L×W×H) | 5.12 m × 1.89 m × 1.95 m |
| Volume (M³) | 18.87 |
| Vehicle Weight | 2,440–2,460 kg |
| Gross Vehicle Weight | 2,680–2,770 kg |
| Max Loading Capacity | approx. 310–330 kg |
|
REGULAR
$32 600 000
|
SALE $32 526 000
|
SAVE $74 000
Lexus LM 2024
| Condition | Certified Used |
| Body | Mini van |
| Make | Lexus |
| Model | LM |
| Mileage | 3,450kmmi |
| Year | 2024 |
| Exterior Color | PEARL |
| Interior Color | Light Grey Leather |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$32 600 000
|
SALE $32 526 000
|
SAVE $74 000
| Condition | Certified Used |
| Body | Mini van |
| Make | Lexus |
| Model | LM |
| Mileage | 3,450kmmi |
| Year | 2024 |
| Exterior Color | PEARL |
| Interior Color | Light Grey Leather |