| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | LEXUS |
| Model | URZ100 |
| Body Type | Coupe |
| Body Color | Other |
| Doors | 2 |
| Seats | 4 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.77 m × 1.92 m × 1.35 m |
| Volume (M³) | 12.31 |
| Vehicle Weight | 2,010 kg |
| Gross Vehicle Weight | 2,375 kg |
| Max Loading Capacity | approx. 365 kg |
|
REGULAR
$18 000 000
|
SALE $17 940 000
|
SAVE $60 000
Lexus LC500 2021
| Condition | Certified Used |
| Body | Coupe |
| Make | Lexus |
| Model | LC500 |
| Mileage | 14,429kmmi |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | RED |
| Interior Color | Brown Leather |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$18 000 000
|
SALE $17 940 000
|
SAVE $60 000
| Condition | Certified Used |
| Body | Coupe |
| Make | Lexus |
| Model | LC500 |
| Mileage | 14,429kmmi |
| Year | 2021 |
| Exterior Color | RED |
| Interior Color | Brown Leather |