| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | LEXUS |
| Model | DBA-URL10 |
| Body Type | Sedan |
| Body Color | Pearl |
| Doors | 4 |
| Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.92 m × 1.86 m × 1.44 m |
| Volume (M³) | 13.12 |
| Vehicle Weight | 1,830 kg |
| Gross Vehicle Weight | approx. 2,180 kg |
| Max Loading Capacity | approx. 350 kg |
|
REGULAR
$12 700 000
|
SALE $12 610 000
|
SAVE $90 000
Lexus GS F 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Sedan |
| Make | Lexus |
| Model | GS F |
| Mileage | 12,595kmmi |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | PEARL |
| Interior Color | Black Orange Leather |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$12 700 000
|
SALE $12 610 000
|
SAVE $90 000
| Condition | Certified Used |
| Body | Sedan |
| Make | Lexus |
| Model | GS F |
| Mileage | 12,595kmmi |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | PEARL |
| Interior Color | Black Orange Leather |