| Category | Details |
|---|---|
| Make | AUDI |
| Model | ABA-FYCWGA |
| Body Color | PEARL |
| Body Type | SUV |
| Doors | 5 |
| Seats | 5 |
| Dimensions | 4.68m × 1.90m × 1.63m |
| Volume (m³) | 14.49 |
| Vehicle Weight | 2,225 kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$5 900 700
|
SALE $5 460 000
|
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | audi |
| Mileage | 81,729kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |
| Category | Details |
|---|---|
| Make | AUDI |
| Model | ABA-FYCWGA |
| Body Color | PEARL |
| Body Type | SUV |
| Doors | 5 |
| Seats | 5 |
| Dimensions | 4.68m × 1.90m × 1.63m |
| Volume (m³) | 14.49 |
| Vehicle Weight | 2,225 kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$5 900 700
|
SALE $5 460 000
|
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | audi |
| Mileage | 81,729kmmi |
| Fuel type | Gasoline |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | WHITE |
| Interior Color | Black |
Listing statistics for: