| Vehicle Attribute | Details |
|---|---|
| Make | VOLKSWAGEN |
| Model | AACHY |
| Body Color | BLUE(L) |
| Body Type | Hatchback (5-door) |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 4 |
| Dimensions (L×W×H) | 3.61m × 1.65m × 1.50m |
| Volume (M³) | 8.9 |
| Vehicle Weight | 950 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1,320 kg (est.) |
| Max Loading Capacity | ~370 kg (est.) |
|
REGULAR
$2 750 000
|
SALE $2 678 000
|
SAVE $72 000
volkswagen UP 2020
| Condition | Certified Used |
| Body | Hatchback |
| Make | volkswagen |
| Model | UP |
| Mileage | 34,000kmmi |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | Blue |
| Interior Color | Multi-pattern |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$2 750 000
|
SALE $2 678 000
|
SAVE $72 000
| Condition | Certified Used |
| Body | Hatchback |
| Make | volkswagen |
| Model | UP |
| Mileage | 34,000kmmi |
| Year | 2020 |
| Exterior Color | Blue |
| Interior Color | Multi-pattern |