| Vehicle Attribute | Details |
|---|---|
| Make | VOLKSWAGEN |
| Model | 3DA-A1DFF |
| Body Color | BLUE |
| Body Type | SUV |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.25m × 1.83m × 1.59m |
| Volume (M³) | 12.33 |
| Vehicle Weight | 1,430 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1,900 kg |
| Max Loading Capacity | ~470 kg (est.) |
|
REGULAR
$4 900 000
|
SALE $4 836 000
|
SAVE $64 000
volkswagen T-ROC 2023
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | volkswagen |
| Model | T-ROC |
| Mileage | 12,291kmmi |
| Year | 2023 |
| Exterior Color | Blue |
| Interior Color | Black Leather |
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$4 900 000
|
SALE $4 836 000
|
SAVE $64 000
| Condition | Certified Used |
| Body | SUV |
| Make | volkswagen |
| Model | T-ROC |
| Mileage | 12,291kmmi |
| Year | 2023 |
| Exterior Color | Blue |
| Interior Color | Black Leather |